Неймовірний успіх українських плавців продовжується: Комаров здобув "бронзу" на Паралімпійських іграх у Парижі - Спортивні новини

У Парижі тривають фінали із плавання у рамках Паралімпійських ігор-2024. Українські плавці вже здобули свої перші нагороди.

Минуло вже шість фінальних запливів, які дали Україні дві медалі. Антон Коль здобув "срібло" на дистанції 100 метрів на спині у класі S1, а Анна Гонтар виборола "бронзу" на 50 метрах вільним стилем (S6), повідомляє 24 Канал.

Інші чотири фінальні запливи не принесли медалей для нашої країни. Олександр Комаров був передостаннім українським спортсменом, який виступав у фіналі ввечері 29 серпня.

Український плавець виступав у 200 метрах вільним стилем у класі S5. Українцю дісталась шоста доріжка для старту.

На середньому етапі дистанції Комаров навіть вийшов на перше місце. Проте згодом пропустив двох суперників і зрештою фінішував третім. Паралімпійським чемпіоном з рекордом став представник Італії, а "срібло" здобув спортсмен, який виступав під "нейтральним" прапором.

Це вже друга "бронза" України на цих Паралімпійських іграх-2024 та загалом третя у Парижі.