Леклер здобув поул у Баку вже вчетверте поспіль, тоді як Норріс зазнав невдачі.

Десятка лідерів: Леклер, Піастрі, Сайнс, Перес, Расселл, Ферстаппен, Хемілтон, Алонсо, Колапінто, Албон.

У Баку пройшли кваліфікаційні заїзди гран-прі Формули-1 в Азербайджані. Поул позицію на цій трасі здобув гонщик команди Феррарі Шарль Леклер, ставши переможцем вже четвертої кваліфікації підряд на цьому колі.

На велику радість команди Ред Булл та Макса Ферстаппена, Ландо Норріс не зміг продемонструвати хорошу форму, фінішувавши на 17-му місці після того, як вибув на ранній стадії кваліфікації. Водночас Макс зайняв лише шосту позицію, що стало для нього несподіваним результатом, адже вперше цього сезону він поступився своєму напарнику Серхіо Пересу.

Варто підкреслити досягнення гонщика команди Вільямс Франко Колапінто, який бере участь у своєму другому Гран-прі Формули-1. Аргентинець фінішував у топ-10, здобувши 9-те місце та обійшовши свого напарника Алекса Албона.