Українська чемпіонка світу Марта Фєдіна оголосила про завершення спортивної кар'єри, повідомляє 24 канал Спорт.

У житті кожного атлета настає момент, коли необхідно завершити професійну діяльність. Українська чемпіонка світу та Європи оголосила про своє рішення припинити змагання.

22-річна Марта Фєдіна оголосила в соціальних мережах про завершення своєї кар'єри в артистичному плаванні. Українська спортсменка висловила вдячність своїм тренерам, товаришам по збірній та вболівальникам, які підтримували її під час змагань.

Ознайомтеся з матеріалом: На фронті загинув призер Всесвітніх ігор з кікбоксингу, який добровільно став на захист України.

У своєму Інстаграмі Марта виклала пост, де розповіла про те як пятирічна дівчинка прийшла на секцію, щоб просто навичитись плавати. Також плавчиня заявила, що вона досягла всього у своєму вигляді спорту, але звичайно хотілось більшого.

Фєдіна зазначила, що минулі два роки стали справжнім випробуванням як для неї, так і для всіх українських атлетів. Плавчиня поділилася, що зазнала гіркоти поразки, але найбільше боляче було опинитися на межі досягнення своєї мети.

Так трапилося і з моєю другою Олімпіадою, нам не вдалося відібратися командою до Парижа. Ми гідно прийняли поразку, щоб, зробивши висновки, повернутися сильніше. Після таких подарунків долі справді починаєш цінувати себе, свої заслуги та людей, які були поряд весь цей прекрасний , цікавий та важкий шлях,

- зазначила Фєдіна.

Марта висловила подяку своїм батькам, тренерам та друзям, підкресливши, що їхня підтримка була вирішальною для її успіху у професійному спорті. Вона також згадала дівчат, з якими тренувалася, та які стали для неї справжніми подругами у житті.

Марта Фєдіна заявила про завершення кар'єри/ Пост з інстаграму плавчині

Нагадаємо, що Марта Фєдіна виборола дві бронзові медалі на Олімпійських іграх у Токіо-2020, виступаючи в дуеті та групових змаганнях. Українська плавчиня також володарка 11 нагород на чемпіонатах світу.

Окрім цього, Марта на першості Європи у Римі в 2022 році, здобула шість золотих медалі. Дві з них в індивіудальних змаганнях. У загальному Фєдінає на європейських турнірах має 15 медалей - 11 з них золоті.