Рух, більшу частину другого тайму проводячи в атаці, так і не зміг здолати Ворсклу - Спорт bigmir)net

Полтавчани втримали нічийний результат.

У неділю, 15 вересня, у Полтаві відбувся матч шостого туру Української Прем'єр-ліги, в якому місцева Ворскла приймала Рух.

Ця гра не була насичена численними моментами. Проте перша та друга половини зустрічі мали суттєві відмінності.

У перші 45 хвилин матчу команда, що грала вдома, мала перевагу на полі. Однак ситуація змінилася, як тільки склад полтавців зменшився – досвідчений Олександр Скляр встиг отримати два жовті картки за лічені п’ять хвилин.

Після перерви львів'яни очікувано грали зі сторони сили. От тільки це їм не дуже-то й допомогло: граючи стільки часу в більшості, команда Віталія Пономарьова так і не змогла скористатися чисельною перевагою.

У результаті суддя зафіксував нічийний рахунок 0:0. Рух піднявся на третю позицію, здобуваючи 10 очок. Ворскла, в свою чергу, залишилася на восьмому місці з восьмома балами в своєму активі.

Ворскла: Ісенко – Крупський, Гучек, Чорноморець, Пердута – Павлюк (вийшов на заміну Хрипчук на 43-й хвилині), Скляр, Челядін (заміна на 76-й – Кулаковський) – Кане, Ієде (на 90+1 замість нього Ндукве), М'якушко (заміна на 76-й – Нестеренко).

Рух: Ледвій - Сич, Дідик, Холод, Роман (Лях, 88) - Підгурський (Рунич, 64), Квасниця (Клайвер, 57), Притула, Федор, Карабін - Краснопір.

Увага: Скляр, Челядін, Кане, Ісенко - Квасниця, Сич, Дідик.

Вилучення: Скляр, 38 хвилина (Ворскла, отримав другу жовту картку).